نادر قنبریضمن خوش آمدگویی به سایت مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره‌ی تبیان و با آرزوی تندرستی و شادکامی برای شما.
اینجانب فعالیت آموزشی و رسمی خود را از سال ۱۳۷۱ در مدارس غیرانتفاعی شهر تهران و در زمینه‌ تدریس و مشاوره در مقاطع مختلف تحصیلی، آغاز کرده‌ام.

به لطف خدا این توفیق را داشته‌ام که در مدت ۲۶ سال فعالیت در زمینه‌ی تدریس، آموزش و مشاوره در مدارس مختلف و در تمامی مقاطع تحصیلی دبستان، راهنمایی (نظام گذشته) و دبیرستان مشغول به کار بوده باشم. در زمان تحصیل در خدمت اساتید بزرگی بودم که مرحوم نیرزاده نوری که یادش گرامی باد، نمونه‌ای از آنهاست. دوره‌‌ی کارشناسی را در رشته‌ی علوم تربیتی با گرایش مدیریت آموزشی و دوره‌‌ی کارشناسی ارشد را در رشته‌ی راهنمایی و مشاوره پشت سر گذاشته‌ام.

به علت علاقه‌ی وافر به تئوری انتخاب و واقعیت‌درمانی که از رویکردهای نوین روان‌شناسی عصر حاضر است در محضر استاد گرامی جناب آقای دکتر صاحبی، اقدام به گذراندن دوره‌های واقعیت‌درمانی در مؤسسه‌ی بین‌المللی ویلیام گلسر نموده‌ام.
باتوجه به نیاز مبرم جامعه به امر مشاوره و خدمات روان‌شناسی در عرصه‌‌های مختلف فردی، خانواده و تحصیلی، برآن شدیم تا با بهره‌گیری از نیروهای جوان، مختصص و باتجربه، سهمی در بالا بردن سطح سلامت روان در جامعه داشته باشیم که بوسیله‌ی آن کیفیت زندگی افراد جامعه بالا رفته و رضایت و خشنودی از زندگی حاصل گردد. بر این باوریم که تغییر، انتخاب ماست و ما تنها کسی هستیم که می‌تواند باعث خوشبختی‌مان گردد.

امیدواریم با استعانت از خداوند متعال، بتوانیم در رسیدن به اهداف مجموعه، پیروز و موفق باشیم.

نادر قنبری

هو اللطیف