تذکرات مهم

مراجعه کننده محترم ضمن خوش آمدگویی به مرکز تبیان و با آرزوی تندرستی و شادکامی برای شما و خانواده‌ی محترم خواهشمند است موارد زیر را به دقت مطالعه فرموده و در پایان امضا و تأیید فرمایید. امیدواریم ساعات خوشی را کنار هم بگذرانیم.

  1. تکمیل این فرم به منزله‌ی پذیرش و اطلاع از نحوه‌ی کار موسسه تبیان می‌باشد.
  2. برگزاری جلسه‌ی مشاوره با مشاوران محترم مرکز فقط با تعیین وقت قبلی از طریق دفتر امکان‌پذیر خواهد بود. تعیین وقت از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۷ عصر خواهد بود.
  3. درصورتی که جهت مشاوره، مشاور خاصی درنظر ندارید با هماهنگی مدیریت مرکز و به حسب نوع درخواست و مورد، مشاوران به شما معرفی خواهند شد.
  4. هزینه‌ی هر جلسه مشاوره به ازای ۶۰ دقیقه طبق تعرفه موسسه تبیان (۲۵۰ هزار تومان) محاسبه می‌گردد.
  5. درصورت نیاز به افزایش ساعت جلسه‌ی مشاوره از طرف مراجع و درصورت پذیرش مشاور (در همان ساعت مقرر) مبلغ حق مشاوره به همان نسبت افزایش خواهد یافت.
  6. درصورت کنسل کردن جلسه‌ی مشاوره از طرف مراجع (بعد از گرفتن وقت از مرکز) مراتب باید حداقل ۲۴ ساعت قبل به مرکز اطلاع داده شود. در غیر اینصورت ۶۰% مبلغ حق مشاوره از طرف مراجع به مرکز تعلق خواهد گرفت.
  7. باتوجه به تعیین وقت دقیق از طرف مرکز به مراجعان رأس ساعت مقرر در مرکز حضور داشته باشید. بدیهی است مراجعه با تأخیر به همان نسبت از زمان جلسه مشاوره‌ی شما (۶۰دقیقه) کاسته خواهد کرد درصورتی که از مبلغ حق مشاوره کسر نخواهد گردید.
  8. تمامی اطلاعات شخصی شما به صورت محرمانه نگهداری می‌شود. درصورت درخواست مقام قضایی اطلاعات پرونده دراختیار آن مقام مسئول قرار می‌گیرد.
  9. درصورت تأخیر مشاوران برای شروع جلسه‌ی مشاوره و به میزان تأخیر پیش‌‌آمده مرکز موظف است به همان نسبت مبلغ حق مشاوره را به مراجع بازگرداند و یا در صورت داشتن زمان مناسب در همان ساعت جلسه را کامل نماید.
  10. مطابق اصول روان‌شناسی و مشاوره مسئولیت و نقش اصلی سلامت روان برعهده‌ی شخص مراجع بوده و درصورتی جلسات مشاوره موفق و راه‌گشا خواهند بود که توصیه‌ها و سفارشات مشاوران از طرف مراجعان عزیز به دقت اجرا گردند لذا اظهار عدم‌موفقیت مشاوران از نظر مراجع در روند کار مسؤلیتی را متوجه مرکز مشاوره نخواهد کرد.

I am raw html block.
Click edit button to change this html