تذكرات مهم

مراجعه کننده محترم ضمن خوش آمدگویی به مركز تبیان و با آرزوی تندرستی و شادكامی برای شما و خانواده‌ی محترم خواهشمند است موارد زیر را به دقت مطالعه فرموده و در پایان امضا و تأیید فرمایید. امیدواریم ساعات خوشی را كنار هم بگذرانیم.

 1. تكمیل این فرم به منزله‌ی پذیرش و اطلاع از نحوه‌ی كار مركز خدمات روان‌شناسی و مشاوره می‌باشد.
 2. برگزاری جلسه‌ی مشاوره با مشاوران محترم مركز فقط با تعیین وقت قبلی از طریق دفتر امكان‌پذیر خواهد بود. تعیین وقت از ساعت 10 صبح الی 17 عصر خواهد بود.
 3. درصورتی كه جهت مشاوره، مشاور خاصی درنظر ندارید با هماهنگی مدیریت مركز و به حسب نوع درخواست و مورد، مشاوران به شما معرفی خواهند شد.
 4. هزینه‌ی هر جلسه مشاوره به ازای 45 دقیقه طبق تعرفه مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره‌ی همیار تبیان محاسبه می‌گردد.
 5. درصورت نیاز به افزایش ساعت جلسه‌ی مشاوره از طرف مراجع و درصورت پذیرش مشاور (در همان ساعت مقرر) مبلغ حق مشاوره به همان نسبت افزایش خواهد یافت.
 6. برای مراجعانی كه تعداد جلسات متوالی مشاوره‌ی آن‌ها از 5 جلسه بیشتر گردد مبلغ 20% تخفیف درنظر گرفته خواهد شد.
 7. درصورت كنسل كردن جلسه‌ی مشاوره از طرف مراجع (بعد از گرفتن وقت از مركز) مراتب باید حداقل 24 ساعت قبل به مركز اطلاع داده شود. در غیر اینصورت 33% مبلغ حق مشاوره از طرف مراجع به مركز تعلق خواهد گرفت.
 8. باتوجه به تعیین وقت دقیق از طرف مركز به مراجعان رأس ساعت مقرر در مركز حضور داشته باشید. بدیهی است مراجعه با تأخیر به همان نسبت از زمان جلسه مشاوره‌ی شما (45 دقیقه) كاسته خواهد كرد درصورتی كه از مبلغ حق مشاوره كسر نخواهد گردید.
 9. تمامی اطلاعات شخصی شما به صورت محرمانه نگهداری می‌شود. درصورت درخواست مقام قضایی اطلاعات پرونده دراختیار آن مقام مسئول قرار می‌گیرد.
 10. درصورت تأخیر مشاوران برای شروع جلسه‌ی مشاوره و به میزان تأخیر پیش‌‌آمده مركز موظف است به همان نسبت مبلغ حق مشاوره را به مراجع بازگرداند و یا در صورت داشتن زمان مناسب در همان ساعت جلسه را کامل نماید.
 11. مطابق اصول روان‌شناسی و مشاوره مسئولیت و نقش اصلی سلامت روان برعهده‌ی شخص مراجع بوده و درصورتی جلسات مشاوره موفق و راه‌گشا خواهند بود كه توصیه‌ها و سفارشات مشاوران از طرف مراجعان عزیز به دقت اجرا گردند لذا اظهار عدم‌موفقیت مشاوران از نظر مراجع در روند كار مسؤلیتی را متوجه مركز مشاوره نخواهد كرد.

[ برای مشاهده فرم نوبت دهی آنلاین وارد شوید و یا ثبت نام کنید! ]